Dobrý den, vítáme Vás na stránkách firmy Robert Schulz.
Vyrábíme vzorkovače vody a stanice pro přejímku pitných a odpadních vod.
Přejít na obsah

Opravy vzorkovačů různých výrobců a stáří.

Vzorkovače vody
Opravy vzorkovačů různých výrobců a stáří.
Čím dál častěji jsem dotazován zákazníky, zda mohu opravit jejich starý přenosný či stacionární vzorkovač, který nevzorkuje, nechladí nebo má jinou poruchu. Po telefonické konzultaci, a případné osobní prohlídce je možné najít optimální způsob opravy. Na této stránce je malá ukázka provedených oprav s popisem a fotografiemi.
Plastová skříň stacionárního vzorkovače s nefunkčním chlazením. Provedena oprava chlazení,  technologie vzorkován fungovala, proto zůstala bez změny.
Oprava zcela nefukčního stacionárního vzorkovače v nerezové skříni. Z jeho chlazení uniklo chladící médium a technologie vzorkování byla nefunční. Provedl jsem kompletní opravu chlazení  i opravu technologie vzorkování.  Vzorkovač byl po opravě nasazen na vzorkování odlehčovacího objektu na obtoku ČOV. Z tohoto důvodu zde byla použita řídící jednotka ze vzorkovače A1-oo-mini.
Nefunkčná přenosný vzorkovač bílé barvy. Na přání zákazníka jsem do něj nainstaloval řídící jednotku ze vzorkovače A1min. Původní řídící jednotka byla nefunkční.
Skříň stacionárního vzorkovače s nefunkčním chlazením i technologii vzorkování. Provedena oprava chlazení i technologie vzorkování.
Nefunkční přenosný vakuový vzorkovač s poškozenou řídící jednotkou. Řídící jednotka nešla opravit, proto jsem do něj zhotovil malou řídící jednotku s jedním ovládacím tlačítkem a 6-ti pevnými programy vzorkování.
Návrat na obsah